Kırıkkale Doğtaş

Detay Grup; Royal Halı

2005 yılında, Gaziantep'in tanınmış ailelerinden Nakıboğlu Ailesi tarafından, Türkiye'nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçirilen Royal Halı, teknolojinin en son olanaklarıyla şekillenen teknik donanımı ve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Türk kültürünün yapıtaşlarından biri olan ve hayatımızın her alanında, binbir renk ve desen alternatifiyle özel bir yer edinen halı, günümüzde bir fon oluşturmanın ötesinde, önemli bir tasarım objesine dönüşürken, Royal Halı markası altında yepyeni yüzlere bürünerek mekanlara kişilik katma misyonunu üstlenmektedir. Royal Halı özgün tasarımları, kullandığı farklı malzemeleri ve ileri teknolojisiyle ‘yenilikçi’ bir marka olarak dekorasyon dünyasında iddialı bir şekilde öne çıkmaktadır.
Royal Halı'nın konsept mağazalarından biri olan Kırıkkale Royal Halı 2012 yılında Detay Grup bünyesi tarafından Kırıkkale halkına hizmet vermek üzere açılmıştır. Bu sektörde ulusal ve uluslar arası bazda marka olmuş bir firmayı Kırıkkale’ye kazandırmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Şubelerimiz;


Adres: Samsun Bulvarı Kaletepe Mah No:183/A Merkez Kırıkkale
Telefon: 0(318) 202 14 14